Tuesday, October 2, 2012

Elamusi täis esimesed neli nädalat Solingenis ! VOL 1

Kallid lugejad, armsad sōbrad !

Vabandan, et pole vääääga väääga ammu kirjutanud. Kool on nii kurnav ja alati on nii palju huvitavaid tegevusi, millest ei taha loobuda. Aga nüüd kōik pikemalt ja kronoloogiliselt.

Niisiis jōudsin ma neli nädalat tagasi oma aastaperre ! Nad tulid mulle rongijaama vastu ja meil tekkis kohe hea klapp omavahel. Sõitsime autoga koju, rääkisime palju ja seisime mõnda aega "Schtaus" (ummikus) . Koju jõudes näitasid nad mulle tervet maja ja ka minu tuba. Minu tuba on katusekorrusel, kaks korda suurem tuba kui mul Tallinas on. See on u 40 m2. Laualt leidsin ka üllatusmaiustused ja 2 kohvrit, mida olin eelnevalt postiga saatnud, et ei oleks liiga tülikas nendega rongis tegeleda, siiski 50 kg. Siin siis pilt maiustustest.

Magus, lecker, sooo good

Minu peres on isa, ema, vend ja kaks õde. Isa Thomas ja ema Margit on väga hoolivad ning sõbralikud, isa on professor ja ema töötab katolikus kirikus. Vend Lukas on 15-aastane ja olen koos temaga ühes klassis. Mängime temaga iga päev tennist . Õde Anna on 17-aastane ja tegeleb ratsaspordi ja tšellomängimisega. Õde Caroline (Ca) on 12-aastane ja mängib sulgpalli. Mul on perega täiega vedanud, kõik on nii avatud ja optimistlikud.
No comments:

Post a Comment